Wielofunkcyjna oprawa

13 listopada 2018
Wielofunkcyjna oprawa

Konstruktorzy z Działu Rozwoju Lena Lighting stworzyli lampę, która zdolna jest pełnić najbardziej wyszukane funkcje. Sterowanie głosowe, dostosowanie barwy do cyklu dobowego człowieka, projektowanie scen świetlnych, funkcja kamery, bezprzewodowa komunikacja z innymi lampami, pomiar wilgotności, temperatury i ciśnienia w pomieszczeniach i wiele innych możliwości to wszystko co oferuje rewolucyjna rodzina produktów CAPELLA LED.

Podstawowa wersja CAPELLA LED spełnia wymagania klasy efektywności energetycznej A+. Bardziej rozbudowane wersje lampy potrafią sterować oświetleniem wykorzystując funkcje RCR Master Slave, Dali i Corridor.
Zaawansowane rozwiązanie to CAPELLA LED z funkcją Tunable White, pozwalającą na optymalizację barwy światła pod kątem jej dopasowania do naturalnego cyklu dobowego człowieka i odzwierciedlania światła naturalnego. Tunable White umożliwia również dostosowanie do aktualnych potrzeb i wykonywanych czynności, niezależnie od pory dnia.

Moduł awaryjny, w który może być wyposażona lampa CAPELLA LED zapewnia światło w przypadku zaniku napięcia i spełnianie norm bezpieczeństwa. Zabezpieczenie ”Anty-wandal” czyli konstrukcja uniemożliwiająca demontaż lampy bez odpowiednich narzędzi, przeciwdziała natomiast aktom wandalizmu i kradzieży, a przez to stwarzaniu sytuacji, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu użytkowników. CAPELLA LED charakteryzuje się ponadto wysoką szczelnością IP65, dzięki czemu może być stosowana w warunkach podwyższonej wilgotności i zakurzenia.

Zastosowanie: ciągi komunikacyjne, lobby, przestrzenie publiczne. restauracje, recepcje, hotele, siłownie, biura, punkty sprzedaży, mieszkania, rezydencje.