Nowa lokalizacja poznańskiego oddziału Elektroskandii

5 listopada 2018
Nowa lokalizacja poznańskiego oddziału Elektroskandii

Dnia 19 października 2018 r. nastąpiło otwarcie nowego poznańskiego oddziału Elektroskandia Polska. Hurtownia elektrotechniczna ma nową lokalizację, innowacyjne wnętrza oraz plany na dalszy rozwój swojego wizerunku.

Od połowy października poznański oddział Elektroskandia Polska wprowadza zmiany, które są ściśle związane ze wspieraniem innowacji, elektromobilności i rozwiązań przyjaznych dla środowiska czyli wartościami, jakimi kieruje się w swojej działalności Elektroskandia Polska.
W związku z rozwojem firmy, hurtownia elektrotechniczna w Poznaniu zmieniła swoją dotychczasową lokalizację z ul. Dziadoszańskiej 10 na ul. Czochralskiego 15, gdzie czeka na klientów zupełnie nowa przestrzeń i nowe standardy obsługi, a także stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych.

W nowym budynku poznańskiego oddziału Elektroskandia Polska użyte zostały elementy nowej identyfikacji wizualnej oraz kolorystyka, które będą pojawiać się częściej w związku z planowaną na początek przyszłego roku zmianą nazwy firmy.

Źródło: www.epoznan.pl