Inwestycje A-T

7 lutego 2018
Inwestycje A-T

Firma A-T SA zakończyła drugi etap budowy Zintegrowanego Centrum Logistycznego. Nowo oddana część magazynu wysokiego składowania to ponad 8200 m2 i niemal 12.000 miejsc paletowych oraz 1.200 miejsc półkowych. Wszystkie wysyłki towarów są teraz prowadzone z jednego miejsca w Krotoszynie, co znacznie zoptymalizowało i przyspieszyło procesy logistyczne. Łączna powierzchnia biurowo-magazynowa firmy w Krotoszynie to obecnie 30 000 m2.

Rozpoczęta została także budowa biurowca o powierzchni ponad 3.500 m2 , którego planowe zakończenie odbędzie się w grudniu 2018 r. Wówczas po wielu latach skomplikowanej logistyki w końcu cała centrala firmy będzie w jednej lokalizacji w Krotoszynie.

W ostatnim czasie A-T otworzyło kolejne placówki elektryczno-oświetleniowe. Nowe lokalizacje można znaleźć w miejscowościach: Chełm, Wałcz, Gliwice, Piotrków Trybunalski oraz Tomaszów Mazowiecki, a kilka sklepów i hurtowni otrzymało atrakcyjniejsze  lokalizacje: Śrem, Brzeg, Oleśnica. W najbliższym czasie firma otworzy swoje punkty także w Krośnie, Warszawie oraz Wałbrzychu.

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T SA od początku swojego istnienia zwiększa swoje przychody – za rok 2017 osiągnęło wzrost rzędu 5,4% w stosunku do roku poprzedniego, co daje wartość blisko 755 000 000 zł.

 

 

CZYTAJ TAKŻE